Nasza firma działa przede wszystkim w branży instalacyjnej. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z czyszczeniem wysokociśnieniowym oraz udrażnianiem sieci kanalizacyjnych  w budynkach jednorodzinnych, zakładach pracy, jak i użyteczności publicznej. Zajmujemy się także naprawą oraz usuwaniem awarii instalacji wodnych jak i kanalizacji. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia i udrażniania o mocy do 200 bar, który jest zabudowany na samochodzie dostawczym, oraz wszelkiego rodzaju pompy do wyciągania wody oraz nieczystości ciekłych z wydajnością 1300l/min., które używamy w sytuacjach podtopień budynków oraz podczas awarii instalacji. Jesteśmy do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Oferujemy także wykonawstwo w zakresie budowy przyłączy i sieci wod-kan oraz montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych oraz modernizacje istniejących instalacji.

POGOTOWIE WODNO KANALIZACYJNE

Działamy przede wszystkim w branży instalacyjnej. Naszą misją jest nieść pomoc klientom których napotkało coś w postaci awarii wodno - kanalizacyjnej. Posiadamy specjalistyczne urządzenia które pomagają nam wykonywać usługi niemal bezbłędnie. W naszym posiadaniu jest sprzęt do wysokociśnieniowego czyszczenia oraz udrażniania kanalizacji sanitarnych oraz deszczowych. Wykonujemy zlecenia w zakresie czyszczenia kanalizacji dla osób indywidualnych, firm instytucji publicznych. Metoda którą stosujemy jest bardzo skuteczna jeżeli chodzi o drożność i czystość kanalizacji. Czyszczenie wysokociśnieniowe polega na wprowadzaniu węża z głowicą czyszczącą pod wysokim ciśnieniem wody. Głowica ta posiada dyszki skierowane w różnych kierunkach jedna z nich jest ustawiona do przodu i działa jako pilot. Reszta dyszy jest skierowana w przeciwną stronę pod różnymi kątami i pełnią rolę czyszczące jak i zarazem wspomagają skutecznie wciągnąć przewód ciśnieniowy do instalacji. Czyścimy kanalizacje o różnych średnicach od 50 do 350. Jesteśmy dla was 24 godziny na dobę. Naszym priorytetem jest zadowolony klient. Staramy się realizować zlecenia w trybie bardzo szybkim i skutecznym. Na chwile obecną sprzęty te zostały zabudowane na samochodach dostawczych. W naszej ofercie mamy także pogotowie hydrauliczne. Każda awaria związana z branżą wodno - kanalizacyjną nie stanowi dla nas problemu.

Wykonujemy prace związane z:

  • udrażnianiem sieci kanalizacyjnych metodą ciśnieniową,
  • udrażnianie kanalizacji wewnętrznych w budynkach mechanicznie jak i pod ciśnieniem
  • budowy nowych przyłączy wodno kanalizacyjnych,
  • modernizacje istniejących sieci oraz instalacji,
  • montażem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych jak i gazowych
  • usuwaniem awarii instalacji wodnych jak i kanalizacyjnych.

Jeżeli mamy tylko możliwość rozbudowujemy swój park maszynowy i dostosowujemy się do zapotrzebowań naszych klientów. Działamy na terenie Bielska Białej i okolic do 50 km.